Nebankovní půjčky bez příjmů jsou využívané lidmi, kteří nemají stále příjmy a přesto potřebují nějaké peníze. Tyto půjčky poskytují různé nebankovní společnosti a firmy.

Pro koho jsou nebankovní půjčky bez příjmů ?

Nebankovní půjčky bez příjmů cílí především na lidí, kteří nemají příjmy, nebo je nemůžou prokázat (pracují tzv. načerno). Tyto nebankovní půjčky bez příjmů využívají především lidí, kteří jsou v určité těžké životní situaci a potřebují si půjčit rychle nějaké peníze. V tom jim právě mohou pomoci nebankovní půjčky bez příjmů.

Nebankovní půjčky bez příjmů – potřebné doklady

Na poskytnutí nějaké nebankovní půjčky bez příjmů vám postačí dva doklady totožnosti (občanský průkaz – víte že existují jen půjčky na OP ?, cestovní pas. Musí vám být také více jak 18 let.

Nebankovní půjčky bez příjmů přes internet

Nebankovní půjčky bez příjmů jsou prima v tom, že si o ně můžete zažádat jednodušše přes webovou stránku nebankovní společnosti, kterou jste si vybrali. Formulář na strance pravdivě vyplňte a odešlete ho do nebankovní společnosti. Je to jednoduché a hlavně rychlé. Za pár hodin vás bude kontaktovat telefonicky pracovník nebankovní společnosti. Většinou nebývá problémem ani příjmá žádost o půjčky přes telefon. Většinou se jedná dokonce o bezplatné linky.

Nebankovní půjčky bez příjmů hotově na ruku

Nebankovní půjčky bez příjmů jsou vypláceny hotově na ruku. Je to především z důvodu rychlosti. Bankovní převod na váš účet se můžete táhnout až třeba 3 dny. Tahle můžete mít peníze do 12 hodin od podání žádosti v ruce a můžete hned začít řešit své finanční potíže.