Půjčka pro nezaměstnané je půjčka pro lidi, kteří ztratily své stále zaměstnání a potřebují si nutně půjčit peníze. Pro ně je určena půjčka pro nezaměstnané, kterou většinou poskytují nebankovní společnosti.

Ztráta práce – půjčka pro nezaměstnané

Finanční a hospodářská krize je docela hluboká a způsobila v celé Evropě velkou nezaměstnanost. Vyjímkou nebyla ani Česká republika a i u nás přišlo spoustu lidé o své stálé zaměstnání. Volných míst na získání nového zaměstnání je také nejméně v historii a na jedno pracovní místo se hlasí až 15 uchazečů! Pokud ještě člověk nemá našetřeno dostatek finančních prodstředků, právě na tyto krize, tak se může dostat do problémů, krátkodobým řešením může být nějaká půjčka pro nezaměstnané.

Půjčka pro nezaměstnané – menší půjčky i bez ručení

Pokud se chcete vyhnout jakémukoliv ručení (například ručení směnkou, ručení nemovistostí, ručení autem atd.) tak hodně nebankovních společností poskytuje do zhruba 30 000,- Kč půjčky bez jakéhokoliv ručení. To je pro vás dobrá správa. Protože například při ručení směnkou, ručíte ze splacení půjčky celým svým majetkem.

Půjčka pro nezaměstnané -rozvaha

Před tím, než začnete vůbec vybírat jaké půjčka pro nezaměstnané pro vás bude nejlepší a nejvýhodnější by jste si měli sepsat své příjmy a výdaje a zjistit na jakou půjčku (přesněji splátku) měsíčně budete mít. Pokud by jste si pučily víc než na co máte, mohli by jste se dostat ještě do větších problému. V oblasti půjčování dobře platí dvakrát měř a jednou řež.

Půjčka pro nezaměstnané -bez registru

U hodně nebankovních společností se půjčka pro nezaměstnané poskytují bez prohlížení různých registrů ( i proto jsou velmi oblíbené půjčky bez registru ihned ). Hodně lidí už mělo nějaký problém se splácením a proto se dostali do registru dlužníků a všude kde přověřují registry dlužníků, nemají šanci půjčku získat.

Půjčka pro nezaměstnané výhody

Půjčka pro nezaměstnané má tyto hlavní výhody:

  • rychle získáte peníze a můžete tak překlenout těžké období
  • u nízských částek je to bez ručení
  • jsou rychlé vyřizovány

Půjčka pro nezaměstnané nevýhody

Půjčka pro nezaměstnané má samozřějmě i hodně nevýhod, mezi hlavní patří:

  • riziko spadnutí do dluhové pasti
  • vysoký úrok
  • vysoké RPSN