Rychlé půjčky bez registru ihned jsou oblíbené zvláště pro svoji unikátní rychlost a také pro to, že se nebankovní společnost nedívá do registru dlužníků. Je to tedy idedální půjčk pro lidi, kteří jsou v registru dlužníků.

Pro koho jsou rychlé půjčky bez registru ihned ?

Lidi, kteří měli problémy se splácením předchozích úvěrů či půjček se mohli jednoduše dostat do registru dlužníků. Tam kde ověřují registr dlužníků si tedy tito lidé neškrknou. Toho využily rychle nebankovní společnosti a začli poskytovat svoje rychlé půjčky bez registru ihned. Využíjí je tedy především lidé, kteří jsou již v registru dlužníků.

Podmínky pro rychlé půjčky bez registru ihned

I rychlé půjčky bez registru ihned mají svoji pravidla, aby vám mohla být tyto půjčky poskytnuty. Mezi základní patří, že vám musí být více jak 18 let a nesmíte být zbaveni svépravnosti v ohledu právních úkonů. Jako doklady vám postačí dva doklady totožnosti (obvyklý stačí občanský průkaz a cestovní pas či řidičský průkaz). Žádné další podmínky nejsou. Ještě jednodušší jsou například půjčky na OP.

Výběr nebankovní společnosti pro rychlé půjčky bez registru ihned

Výběr nebankovní společnosti pro rychlé půjčky bez registru ihned je velmi důležitý, protože se jedná o docela rizikovou půjčku. Je tedy důležité vybrat tu správnou nebankovní společnost, která nám nabídne ty nejlepší podmínky. Každou společnost o které uvažujete, si můžete jednodušše proklepnou pomocí vyhledávače Google. Hledejte především negativní zkušenosti s touto firmu. Pokud nějaké najdete, tak si u této společnosti rozhodně nepůjčujte a obraťte se na jinou nebankovní společnost, která nabízí lepší a výhodnější podmínky pro vás.

Rychlé půjčky bez registru ihned vyšší úroky

U rychlé půjčky bez registru ihned musíte počítat s vyšším ročním úrokem (zhruba o pět procent) než u jiné půjčky. Je to především proto, že je půjčka poskytována téměř každému a hlavně rychle a spolehlivě. Vždy si radši berte půjčku na kratší období, protože úrok je vždy na jeden rok. Například RPSN se také počítá pouze na 1 rok. Stále to spousta lidí neví.